KOÇ ÜNİVERSİTESİ- 21-22-23 KASIM 2011

Üniversite öğrencilerine yönelik yaptığımız etkinlikler kapsamında bu yıl 21-23 Kasım tarihleri arasında Koç Üniversitesi taradından ikincisi düzenlenen On Campus Recruitment Days - Kampüste ‘İş’ Var” etkinliğine katıldık.

Koç Üniversitesinde düzenlenen etkinliğe Shell, Avea, Eczacıbaşı, Indesit, Sanovel gibi sektörün önemli firmaları da katılmıştır. İnsan Kaynakları İşe alım Müdürlüğü tarafından organize edilen ve birçok firmanın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte kurulan standlarda Yıldiz Holding şirketlerinden  Superfresh ve Ülker markaları Kremini, Oneo, Golden Çikolata, Metro, İçim ürünlerine öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterilmiştir.

 
27 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında Yıldız Kariyer sitesinde yayınlamış olduğumuz ilanımıza  Koç Üniversitesi 3. 4. Sınıf ve Yüksek Lisans öğrencilerinin yanında yeni mezun öğrencilerde büyük ilgi göstermiştir. Koç Üniversitesinin kariyer portalı yolu ve okul genelinde mail yolu ile yapmış olduğu duyurular ile Yıldız Holding’İn marka bilinirliği arttırılmıştır. Etkinlikte çeşitli fakültelerden toplam 83 başvuru alınmıştır. Yoğun iş ve staj başvuruları aldığımız ve 45 öğrenci’nin mülakata çağırıldığı etkinliğe Yıldız Holding’i temsilen İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nden Hüseyin Çakmak, Gamze Pekuva, Bahriye Bengü Demir, Pınar An ve Fatma Buket Uğurlu staj/iş başvuruları için görüşmeleri gerçekleştirmiştir.
 
Mülakatlarda en çok staj yapılmak istenen Pazarlama, Üretim, Statejik Planlama ve Tedarik Zinciridir olmuştur. 
 
Etkinlik süresince Kariyer standında gün boyu öğrencilerin yöneltmiş oldukları sorular koç yanıtlanarak öğrencilerin staj ve iş başvuruları kabul edildi. 
 
Koç Üniversitesi Merkez kampüste kurulan Yıldız Holding Kariyer standında gün boyu başvurular kabul edildi. Yoğun talep gören standımızda öğrencilerden gelen sorular yanıtlanarak, kariyer fırsatları, seçim yapacakları alanlar ve şirketimiz hakkında bilgi verilerek, şirketimizi bilgilendirici tanıtım kitapçıkları dağıtıldı. Öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılaşılanan etkinlikte Super Fresh ve Ülker ürünlerinden ikram edilerek, mutlu anlarımızın fotoğrafı ile çekildi. 
Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer