İSTANBUL İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARI- 23-24-25 MAYIS 2011

İŞKUR ile Esenler Belediyesi’nin ortaklaşa düzenledikleri İstanbul İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı; işçi ve işveren, kamu kurumları, yerel yönetimler ve üniversiteler gibi iş gücü piyasasının tüm taraflarının buluştuğu, bilgilendirme ve bilinçlendirme faaliyetlerinin de yer aldığı nitelikli eleman teminine yönelik bir fuar olarak Mayıs ayında gerçekleşti.  

Açılışını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer’in yaptığı ve 103 standın bulunduğu üç gün süren fuara, İş-Kur ve SGK gibi kamu kuruluşlarıyla birlikte şirketimizin  de içinde bulunduğu Türkiye’nin önde gelen özel sektör firmaları katılım gösterdi. Fuar ziyaretçileri ise, lise, meslek lisesi ve üniversite öğrencileri ile mezunları, meslek lisesi öğretmen ve idarecileri ile aktif iş arayanlardan oluşuyordu. Yazılı ve görsel medya kuruluşları da fuara yoğun ilgi gösterdi.


Ülker Bisküvi San. A.Ş. olarak, üç gün boyunca ürünlerimizi de ikram ettiğimiz standımızda lise ve üniversite öğrenci ve mezunlarına şirketimiz, grubumuz ve yildizkariyer.com sitemiz hakkında bilgilendirme yaparak, tanıtım kitapçıklarımızı paylaşarak, staj ve iş başvurularını alarak fuarda bulunduk. Fuar alanında katılımcılar ve basın tarafından en yoğun ilgi gören stand olarak, katılımcıların grubumuza-ürünlerimize yönelik hatıralarını, hikayelerini, övgülerini dinleyerek bir kez daha Ülker çatısında olmanın farkını yaşadık, yaşattık. Fuarın son gününde ise  İŞ-KUR  İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu tarafından, şirketimize katılımından dolayı plaket takdim edildi.

Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer