FATİH ÜNİVERSİTESİ - 21 NİSAN 2011

21 Nisan 2011 tarihinde Fatih Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 2. Sınıf öğrencileri Fresh Cake fabrikamızı ziyaret etti.

25 kişilik bir grubun katılımıyla gerçekleşen ziyarette Fabrika Müdürü Muhammed Veysi Oruç ve Üretim Müdürü Yavuz Gökbay  tarafından Fresh Cake üretim süreçleri hakkında genel bilgilendirme sunumunun yapılmasının ardından öğrencilere şirketimizde staj ve kariyer olanakları hakkında bilgiler verildi. Öğrencilerin staj olanakları ile ilgili ilettikleri sorular yanıtlanarak, öğrencilerin başvuruları kabul edildi.


 Yapılan sunum ve başvuruların ardından öğrencilerle birlikte üretim alanı gezildi. Sunum ve gezi esnasında yapılan sohbetlerde öğrencilerin kek üretim süreçleri hakkında yönelttikleri sorulularla Ülker Grubuna büyük ilgi gösterdikleri görüldü. Üretim Müdürümüzünde eşlik ettiği gezide  öğrencilerin üretim süreçlerine hakkındaki soruları kendisi  içtenlikle yanıtladı. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterilen ve interaktif geçen etkinlikte Ülker ürünlerinden hazırlanmış hediye paketleri armağan edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer