ODTÜ- 5 NİSAN 2011

Yıldız Holding olarak üniversite öğrencilerine yönelik etkinliklerimiz kapsamında, 5 Nisan 2011 tarihinde ODTÜ tarafından organize edilen Pazarlama Vaka çalışmasına katıldık.

Tüm öğrencilerin katılımına açık olan etkinliğe İnsan kaynaklarından Seçil Kılıçoğlu, Mustafa Deniz, Gamze Pekuva pazarlama ekibinden ise Berat Çağlar Karagöz katıldı. Sunumlarda insan kaynakları süreç ve uygulamalarının yanı sıra çalışanlarımız kariyer yollarını ve yaptıkları işleri, sorumluluklarını anlatarak öğrencilere seçim yapacakları alanlar konusunda ışık tuttular.

Üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgi gören sunumların ardından, sorulan sorular ile interaktif şekilde öğrencilere pazarlama etkinliklerimizden ziyade bu etkinlikleri yapmamızdaki amacı ve kullandığımız teknikleri anlatarak ilham vermeyi amaçladık. Vaka çalışmasında ürünlerin müşteri segmentasyonunu belirleyip pazarlama stratejilerini en iyi şelikde kullanıp reklam faaliyetlerini bütçe dahilinde yapan grup birinci seçildi.

Etkinlik sonunda birinci seçilen gruptaki katılımcılara ürünlerimizden oluşan Mutlu Bir An hediye kutuları armağan edildi.

Videolar

Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer