SABANCI ÜNİVERSİTESİ- 23 MART 2011

Yıldız Holding olarak üniversite öğrencilerine yönelik etkinliklerimiz kapsamında bu yıl ilk olarak Sabancı Üniversitesi tarafından 23 Mart 2011 tarihinde organize edilen Vaka çalışmasına katıldık.

Öğrencilerin katılımına açık olan etknlik İnsan kaynaklarından Seçil Kılıçoğlu’nun insan kaynakları süreç ve uygulamaları hakkında yapmış olduğu sunumu ile başladı. Pazarlama ekibinden Marka Müdürü Dilşad Kocakahyaoğlu’nun ve Satış destek yöneticisi Nihat Kaya’nın sunumuyla devam eden etkinliğimizde Pazarlama departmanı’nın yaptığı işler, kariyer fırsatları ve öğrencilere seçim yapacakları alanlar konusunda bilgi verildi.

Öğrencilere pazarlama etkinliklerimiz ve bu etkinlikleri yapmamızdaki amaç ile kullandığımız teknikleri anlatılarak Vaka çalışmasında yapmaları gerekenler konusunda bilgi verildi. Ürünlerin müşteri segmentasyonunu belirleyip pazarlama stratejilerini en iyi şelikde kullanan ve reklam faaliyetlerini en iyi şekilde sunan grup birinci seçildi.

Etkinlik sonunda birinci seçilen gruptaki katılımcılara ürünlerimizden oluşan Mutlu Bir An hediye kutuları armağan edildi.

Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer