Ulusal Kariyer Panayırı
Dünyadaki gelişime paralel olarak, değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda yüksek teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bunu başarabilmenin en etkili ve öncelikli yollarından birisinin de, hiç şüphesiz devamlı gelişime açık bir insan kaynakları politikası uygulamak olduğunu düşünüyoruz.

En yetkin çalışanlara sahip olan, bu kişileri bünyesinde tutabilen ve mevcut yetkinliklerini sürekli geliştiren kuruluşlar rekabet avantajını elde eder. Bunun farkında olan bir grup olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanı sıra insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlamaktayız. Bu hazırlık içerisinde iş arayanlar ile işverenlerin buluştuğu Kariyer Günleri’ni  genişletmek ve geliştirmek, işgücü piyasasına kendimizi anlatmak adına önemli bir kaynaktır. 

Kariyer Günleri organizasyonları çerçevesinde Ülker İnsan Kaynakları 24-25 Nisan 2007 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de düzenlenen 1.Ulusal Kariyer Panayırı’nda Oturum Sponsoru olarak yer aldı. Bu organizasyonda Ülker İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sn. Melih Özuyar ile Ülker Grubu İnsan Kaynakları İş Ortağı Sn. Bahattin Aydın “Ülker’de Kariyer” adlı sunumu gerçekleştirdiler. Yoğun ilgi alan Ülker standında adayların Ülker ve Ülker’ de işe alım süreçleri hakkındaki soruları cevaplanırken diğer yandan da 1000’i aşkın iş ve staj başvurusu kabul edildi. 
 
İnsanların yüzündeki mutluluğu görmek için çalışma felsefesini benimseyen Ülker İnsan Kaynakları benzeri organizasyonların öneminin bilincinde olarak önümüzdeki dönemde, genel stratejilerimize uygun olan Kariyer Günleri etkinliklerinde de yer almaya devam etmeyi planlamaktadır. 

Yıldız Kariyerim © 2010 Yıldız Kariyer